Letní slunovrat

18.06.2020

V sobotu 20. června 2020 nastává ve 23:43 letní slunovrat.

Probíhá další vlna energetické transformace, a proto bychom se měli v tomto období zaměřit na dočišťování našich strachů a zátěží. Odložit všechny staré a nefunkční vzorce. Spojte se se svým srdcem a nasměřujte svou láskyplnou energii k dobru a všemu pozitivnímu. Propojte se s Matkou Zemí a pracujte se všemi elementy.

V tuto magickou noc máte jedinečnou možnost vše staré odevzdat duchům ohně a také můžete požádat o splnění svých přání. Tento slunovratový rituál je velmi silný a účinný. Doporučuji ho provádět na vlastní zahradě a tím se neustále propojovat s místními duchy elementů přírody a místa, ve kterém žijete. Ti jsou vám pak nápomocni v dění ve vašem domě i životě.

I když toto období může být velmi intenzivní, mějte důvěru, že se vše v dobré obrátí. Zůstávejte pevně ukotveni a využijte vysokých frekvencí, které jsou vám nápomocny. Zaměřujte své myšlenky na pozitivní výsledky a snažte se vyvarovat nízkých scénářů.

Více zaměřte svou energii na péči a ochranu o Matku Zemi. Naslouchejte přírodě a chovejte se k ní láskyplně. Můžete začít na své zahradě, ale i při procházkách v přírodě. Buďte ohleduplní k divokým zvířatům a ptákům. Vězte, že i maličkosti vedou k pozitivnímu výsledku a projeví se ve vibračním poli celé naší planety. Staňte se součástí této velké transformační změny, která pramení v našich srdcích. Uzdravíme-li sebe, uzdraví se vše kolem nás i naše planeta.

Vše je propojeno a spolu souvisí.

Avšak všechna slova jsou prázdná, pokud za nimi nestojí skutky pramenící od srdce. Vaší tvořivosti a nápadům se meze nekladou. Vaše bytost se tak stává neomezenou a zářící.

Trhejte byliny a květiny mají magickou moc. Můžete jimi ozdobit studánku nebo potůček a poděkovat elementu vody. Pokud se při východu slunce vykoupete ve studánce nebo se ovlažíte ranní rosou, očistíte své tělo od negací a neduhů.

Upleťte si věnce z kvítí pro sebe i členy rodiny. Jedním věnečkem si ozdobte vstupní dveře. Přivoláte do svého domu blahobyt a štěstí.

Pomažte bílou svíci levandulovým nebo šalvějovým olejem, zapalte a projděte s ní celý dům, věnujte pozornost tmavým místům a rohům. Můžete současně použít i doutnající šalvěj. Takto očistíte celý dům. Při tomto rituálu použijte očistné afirmace spolu s vizualizací spálení negativní energie plamenem svíčky. Také žádejte o ochranu svého příbytku. Po skončení rituálu nechte svíčku dohořet.

Pro duchy ohně a slunovratu je také vhodné zapálit svíci v okně, tím jim projevíte úctu a můžete požádat o ochranu.

A konečně rituál ohně v zahradě. Oheň má velkou moc a sílu. Založte ohniště a udržujte ho celou noc. Pozvěte duchy všech ostatních elementů i zahrady, místa a požádejte je o spolupráci. Obdarujte je, aby vám byli nakloněni.

Tancujte, zpívejte a meditujte, buďte vzhůru celou noc a užijte si to. Přivítejte společně východ slunce. V době když se přiblíží hodina slunovratu, se ztište a připravte si každý seznam věcí, které chcete nechat odejít. Napište na papír všechny strachy, zátěže, ale i vlastnosti, kterých se chcete zbavit. V dané hodině postupně každý sám za sebe přistupte k ohni, vhoďte seznam, požádejte o očištění a poděkujte. Jako projev díků a úcty vhoďte do ohně pár svých vlasů, trochu tabáku nebo natrhané byliny. Při dalším rozjímání u ohně můžete požádat duchy o splnění vašich přání. Nezapomeňte poděkovat a být pokorní.

Užijte si krásný letní slunovrat!

Dana Ravena Jirsáková 

Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková

Harmonický domov - Dana Jirsáková - www.harmonicky-domov.com