Očista prostoru

15.03.2020

Udělali jste si již OČISTU svého těla?
Víte, že byste měli pravidelně ČISTIT i váš DŮM či byt?
Právě teď je na to vhodná doba!

Očista domu by se měla dělat minimálně 2x až 4x ročně, nejlépe mezi ročními obdobími. Nebo kdykoliv, když se CÍTÍTE hodně unavení, jste NEMOCNÍ, ale i v případě pokud u vás byla NEGATIVNÍ návštěva a vy se poté cítíte špatně.


Mimo klasického úklidu je třeba prostor vyčistit i ENERGETICKY. Jeden z nejúčinnějších očistných TECHNIK je nasypat do všech rohů hrubozrnnou mořskou SŮL na dobu 48 hodin, nejlépe na víkend, když odjíždíte. Po dvou dnech se sůl musí odstranit mimo dům, pozemek.


Potom projděte celý dům s vykuřovací směsí nebo vonnými tyčinkami, nejlépe KADIDLO, ŠALVĚJ nebo v případě silného znečištění směs Dračí krev. Můžete použít i difuzér s touto esencí v průběhu roku jako prevenci. Také je vhodné prostor projít s cinkajícím ZVONEČKEM, tibetskou mísou či si pustit nahlas CD s těmito zvuky - prostě udělat pořádný rámus. Nakonec zapalte svíčky a důkladně VYVĚTREJTE.


Nechte vstoupit NOVOU ENERGII do vašeho domova!
Sami ucítíte, jak velká ZMĚNA nastane.

Dana Jirsáková


Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková


Harmonický domov - Dana Jirsáková - www.harmonicky-domov.com