Přijmi vnitřní sílu svého mistrovství!

11.06.2024


🌀Dnes 11. června, můžete vnímat energie tohoto mistrovského čísla, obzvláště pokud jste jedenáctka, je připomínkou, že jsme součástí Vesmíru, jehož jiskru nosíme v sobě…

🌀Toto mistrovské číslo je aktivačním Portálem pro duchovní růst, spojením s moudrostí Zdrojové energie a Vyšším Já. Již nyní se otevírají a začínají aktivaci Světelné Slunovratové kódy… příprava na Slunovrat 20.6.2024 22:50 hod. 


🌞V sobotu 22.6. budeme pracovat s touto silnou energií v "Krystalickém kruhu Slunovratu".🌞


🌀Věnujte pozornost svým myšlenkám a vnitřnímu vedení… dnes přichází příležitost k učení a duchovnímu pokroku… Přijměte moudrost cesty své Duše, důvěřujte své intuici a slaďte se se svým Vyšším Já. Sledujte znamení, přicházejí aha momenty, ale i symboly provázející vzestup a vnitřní změny. Důvěřujte v sebe sama a své schopnosti, naplňte svůj Vyšší záměr.

🌀Dnes můžete cítit, vidět a vnímat jinak, díky hlubšímu intuitivnímu vnímání vše z nadhledu a dosáhnout vyššího porozumění, propojení věcí a dějů ve svém životě… Příliv Vyšších frekvencí na Zemi přináší i změnu DNA, každého, kdo je připraven a symptomů provázející tento proces.

🌀Jedenáctka také aktivuje vzpomínky, schopnosti, dary, souvislosti, děje…, které odkrývají moudrost a poznání cesty Duše.


OTEVŘI SE A PŘIJMI DNES TUTO SÍLU A DOVOL, 

ABY TĚ VEDLA K TVÉMU BOŽSTVÍ S NEKONEČNOU MOUDROSTÍ VESMÍRU!


💗S láskou Dana Avaliane


Slunovratové energie přicházejí... slyšíš volání... přijď, čekáme na Tebe...!


Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková


Přečtěte si jako první, co je nového

Líbil se vám tento článek? Chcete si přečíst včas nový zajímavý článek k aktuálnímu dění? 

Zaregistrujte se a upozornění vám přijde hned při zveřejnění a dříve než na FB.

Nejnovější články na blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com