Kočičí poslání

13.11.2020


Kočky jsou úžasní tvorové, jejichž energie je větší než jejich těla. Dokáží ovlivnit lidi, jejich domy i okolí. Když se nám kočka otře o nohu, není to jen vyjádření náklonnosti, nýbrž nám nabízí svou pozitivní energii. Kočky jsou velké osobnosti, nedají se jen tak ochočit a dělají si co chtějí. Sami si vybírají, komu chtějí projevit svou náklonnost nebo nabídnout své léčení.

Většina lidí si myslí, že kočky jen spí a jedí. Není to tak úplně pravda. Kočky mají schopnost odstranit negativní energii nahromaděnou v těle člověka i jiného zvířete. Také mohou tento dar použít při čištění negativních energií v domě. Nejlépe ji absorbují, pokud jsme v klidu nebo spíme. Poznáme to tak, že přede. 

Pokud máte kočku doma, určitě už jste si všimli, že než se usadí na vašem těle, promasíruje nejdříve ťapkáním dané místo a pak se usadí, po chvíli začne příst. Často se setkávám s lidmi, kteří říkají: "Já jsem panička, krmím ji, mazlím ji, ale když si jdeme lehnout, kočka si lehá na mého manžela a leží u něj celou noc." Nebo si najednou a opakovaně sama skočí do klína někomu z rodiny, ke komu předtím nikdy nešla. To se děje právě z důvodu, že kočka cítí potřebu očistit daného člověka od negativní energie nebo nemoci.

Kočka dokonce pozná, že budete nemocní několik dní předem. Když se někde nachladíte, pozná to a lehá si na vaši hruď, aby zmírnila příznaky, vy pak za dva až tři dny dostanete rýmu. Dokonce vycítí dva dny předem, že člověk dostane infarkt. 

Věnujte pozornost tomu, co dělá vaše kočka a co se vám snaží ukázat. 


Je také dokázáno, že lidé kteří mají doma nějaké zvíře se dožívají vyššího věku, jsou zdravější a méně ve stresu. Když alespoň trochu opětujete jejich péči a hladíte je po srsti, uklidňuje vás to a vrací do pohody. Pokud trpíte nějakou bolestí, může vám přítomnost vašeho chlupáče bolest zmírnit nebo úplně zastavit. Vyzkoušejte to!

Jedna studie dokonce prokázala, že majitelé koček mají mnohem menší pravděpodobnost srdeční příhody než ti, co kočku nemají.

Ve Feng Shui, ale i u nás se traduje, že když chceme vědět, zda v domě máme nějaké negativní energie nebo geopatogenní zóny, vpustíme do ještě prázdného domu kočku a psa. Kam si lehne kočka a začne příst, tam si rozhodně nedáváme postel, gauč ani jiné posezení, kde bychom se měli dlouho zdržovat. Kočka totiž okamžitě rozpozná negativní místo, a protože ji přitahuje, začne jej hned čistit. Naopak kde, si lehne pes, tam si s klidem můžete dát postel, gauč či psací stůl.

Pokud se vám špatně spí a vaše kočka si často lehá do vaší postele, může to znamenat, že máte postel na negativní zóně. Nebo také že vaše kočka cítí, že je s vaším tělem něco v nepořádku a snaží se vám pomoci a čistit vás. V takovémto případě si obvykle lehá na stejné místo na vašem těle. Pokud to dělá už nějakou dobu, pak bych vám doporučila, abyste věřili vaší kočce a šli se pro jistotu nechat prohlédnout lékařem. Ovšem neříkejte lékaři, že vám to poradila vaše kočka, nevěřil by vám. 😊 

Takovýchto případů se již stalo nespočet, že chlupatý kamarád zachránil páníčkovi život. Taktéž psi umí rozpoznat negativní energie v těle člověka a můžou vás léčit a upozornit na daný problém, ale o tom si povíme v jiném článku.

Pokud je v rodině více lidí, které kočka léčí, může to být pro ni velká zátěž absorbovat takové množství negativní energie. Proto potřebuje chodit více ven, aby se v přírodě očistila. Pokud svou kočku vůbec nepouštíte ven, ani na vodítku, zkracujete jí život. Přeci jen je to stále šelma.

Jste-li příliš ve stresu nebo vážně nemocní, nemá kočka dostatek času na uvolnění negativní energie, která se u ní hromadí. Pouštějte ji více do přírody a pokud dlouho spí, tak jí nerušte - také ve spánku totiž pracuje na neutralizaci. Kdo máte kočky dvě, práci si rozdělí, tudíž je to pro ně menší zátěž.

Tyto šelmy také rozpoznají různé entity, které mohou navštívit váš dům, popřípadě si je přinesete domů sami. Chrání vás před nimi a vyhání je z domu. Možná jste si někdy všimli, že vaše šelma z ničeho nic začne syčet, prskat a mňoukat, jako by tam byl někdo cizí a vy nikoho nevidíte. Nechte jí dělat svou práci a neokřikujte jí. Právě totiž vyhání z vašeho domu nežádoucí entitu.

Kočky dokážou chránit celé domy před negativní energií, dokonce i takovou, která tam byla ještě, než přišly. To je důležité obzvláště v případě, že v domě před vámi už někdo bydlel nebo se v něm stalo něco zlého. Dokáží vycítit zlé duchy, začnou je pronásledovat, pokusí se je vyhnat posunutím energie nebo danou entitu uvěznit v jejich energetickém poli a přesunout ji mimo dům.

Když nemáte doma kočku a vstoupí do vašeho života kočka cizí, je to proto, že potřebujete v danou chvíli pomoc a ona vám ji nabízí. Kočka k vám také přichází, aby splatila vaši karmu nebo proto, že si navzájem něco dlužíte. Neodhánějte ji. Bude se muset vrátit tak či onak a vyrovnat dluh. Taková kočka si cíleně vybírá daného jednotlivce.

Vnímejte více své domácí šelmy, co se vám snaží říct. Když jim budete více naslouchat, více jim porozumíte a budete si trénovat svou intuici. V případě, že se vám zaběhnou, je možné pomocí mimosmyslové komunikace je i najít a přivolat. Opětujte jejich starostlivost a péči, buďte vděční za úžasného osobního léčitele a strážce.

S úctou k přírodě a zvířecí říši 

Dana Jirsáková


Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.comDěkuji. Dana Jirsáková


Přečtěte si jako první, co je nového

Líbí se vám tento článek? Chcete si přečíst včas nový zajímavý článek? 

Zaregistrujte se a upozornění vám přijde hned při zveřejnění a dříve než na FB.

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com