Kometa nesoucí změnu

26.01.2023
Foto zdroj Dan Bartlett
Foto zdroj Dan Bartlett


Po roce budeme moci na obloze pozorovat kometu (C/2022 E3 ZTF) pouhým okem. Byla objevena loni začátkem března. Je viditelná velmi málo již od počátku ledna, ale nejblíže Zemi bude 2.2.2023.

Na přelomu ledna a února se očekává její nejvyšší jasnost, a proto bude dobře viditelná. Po průletu vnitřními částmi Sluneční soustavy se, vlivem gravitačního působení velkých planet, dráha této komety změní na hyperbolu a pak už navždy opustí Sluneční soustavu.

Očekávejte velmi intenzivní a hluboké změny, které přiblížením této komety probíhají a budou stále zesilovat. Citelné projevy budou trvat přibližně do konce února, od 2.2. budou však už slábnout. Ovlivní to zejména naše energetická centra, stejně jako veškerou formu života na Zemi i uvnitř ní.

Není se však čeho bát, jen přijímat nutnou změnu, která probíhá všude kolem. Tyto energie jsou silně očistné a transformační.


Přicházející energie, které mohou zvýšit napětí, otevírají prostor novým událostem. Budou vnímány různě podle vibrační úrovně každého z nás...

Působící energie mohou v některých lidech uvolňovat hněv, nenávist či chaos. Neberte si to osobně, nenechte si ublížit a držte se od nich dál. U někoho se naopak otevře pocit osvobození či proměny.

Buďte připraveni, udržujte svůj vnitřní klid a rovnováhu. Nepodlehněte negativním energiím, které se mohou projevit. Požádejte své průvodce a anděly, ať jsou vám oporou a pomohou vám udržet se ve vyšších vibracích.

Jste připraveni léčit svou vnitřní bytost?

Jste připraveni probudit svou mysl a osvobodit se od ovládání?

Jste připraveni probudit svá Srdce?

Jste připraveni probudit své Vědomí?

Jste ochotni být poslem Světla?

K tomu je třeba cíleně navýšit své vibrace do energie Lásky, Míru, Odpuštění, Pravdy, Pokory a Světla.

Všichni teď procházíme zkouškami, abychom mohli uskutečnit velké změny.


Poslouchejte své tělo, a tak poznáte, kdy je třeba si udělat čas na sebe a odpočívat. Naše fyzická těla nyní prochází velkými změnami, od fyzična až po světelná těla, stejně tak jako naše Duše.

Přirozený způsob, jak tím projít, je otevřít své Srdce a naslouchat své Duši. Přijímat tento proces s láskou, udržet si propojení se Zdrojem a nechat se vést, ať už se nám děje cokoliv.

Vše, co potřebujeme je uvnitř nás! Síla, moudrost, láska i víra...

Jsme tady proto, že jsme se rozhodli projít touto fází hluboké očisty, jsme na to dost silní a naše vědomí stále roste. Jsme tady, abychom se zapojili do proměny našeho lidstva, vytvořili a žili Novou Zemi.

Je čas nových začátků, nových uvědomění i nových forem a děje se to právě teď!

Je čas se radovat, milovat a žít naplno...!

Ať vás provází vaše Duše láskyplnou cestou... 


s láskou Dana Avaliane

Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com