Letící Hvězda pro rok 2021 Kovového Buvola

19.01.2021


Letící hvězda je základním energetickým cyklem o 9 proměnách, pro každý rok v závislosti na času a prostoru. Používá se ke zjištění energie osobního čísla MingKwa vypočítaného z data narození člověka. Tato energie se však mění v závislosti na aktuálním roce. Také slouží k výpočtu energie v daném půdorysu harmonického domu či bytu.


V podrobném rozboru harmonického domu máte vždy toto své osobní číslo MingKwa vypočítáno včetně svých pozitivních směrů. Každé konkrétní číslo označuje také neblahý směr ve smyslu orientace podle světových stran, který určuje, kudy bychom se v tento rok neměli stěhovat či podnikat dlouhé nebo služební cesty. Pokud to nejde jinak, důkladně se pojistěte a požádejte partnera či kolegu, ať zařídí vše spojené s touto cestou. Jestliže cestujete autem, rozhodně neseďte za volantem, pokud přesto musíte, jeďte do místa určení oklikou - jiným směrem.  • MingKwa 1

Rok 2021 je pro vás rok plný radosti, záření, společenských aktivit a radovánek. Odhoďte staré šaty i zvyky a vyrazte do společnosti za zábavou. Postavte se do světel reflektorů, ať jste dobře vidět a ukažte všem své kvality i přednosti. Investice do vaší vlastní propagace, se vám letos jistě vyplatí.

Necestujte ve směru J a S.


  • MingKwa 2

V tomto roce započínáte 9letý cyklus, je to tedy nový a plynulý začátek vnitřní cesty. Na místě budou i osudové změny. Měli byste se soustředit hlavně na vztah k sobě samým, věnovat se vlastnímu sebepoznávání. Dejte pozor na prochladnutí a deprese - zahřívejte a udržujte plynutí.

Necestujte ve směru S a J.


  • MingKwa 3

Tento rok se zaměřte hlavně na vztahy k druhým, péči o ně a mateřskou lásku. Může se projevit zvýšená starostlivost. Snažte se vyrovnávat hladinu jinu a jangu. Pozor na stagnace a lenivost.

Necestujte ve směru JZ a SV.


  • MingKwa 4

Čeká vás nový start jako Hrom z čistého Nebe! Hledání a nalézání nových obzorů. Většinou nastane odtržení od vlastních kořenů a uskutečnění velkých změn. Bude to pro vás bouřlivý rok plný proměn, ale co tento rok započnete, bude mít dlouhého trvání.

Necestujte ve směru V a Z.


  • MingKwa 5

Letos pokračujte v tom, co jste v loni započali a nechte se unášet příznivým větrem. Objevujte a hledejte nové vize přirozeným směrem. Pěstujte vzájemnou komunikaci a cestujte.

Vyhněte se cestám ve směru na JV a SZ.


  • MingKwa 6

V tomto roce udržujte především klid, bude velmi náročný. Vyvarujte se veškerých změn a závažných rozhodnutí. Spíše se soustřeďte na své osobní zrání, zůstaňte ve svém středu a dávejte přednost klidu. Pozor na nemoci a patologie.

Letos pokud je to možné, necestujte vůbec nebo zařizování okolo cestování raději ponechte partnerovi.


  • MingKwa 7

Tento rok je jako dělaný pro vnitřní inventuru, očistu, zavedení nových systémů a nastolení pravidel a pořádků. Nejlépe se zaměřit na systematickou a tvůrčí činnost jakéhokoliv druhu. Nezapomínejte na vlastní organizaci, zabezpečení a strategičnost.

Necestujte ve směru SZ a JV.


  • MingKwa 8

Konečně se můžete uvolnit, radovat se a hrát si, jako když jste byli malí. Pokud jste to zapomněli, hrajte si se svými dětmi nebo vnoučaty a užívejte si to. Návrat spirituality. Pozor na právní systémy, spory a konflikty se zákonem.

Necestujte ve směru Z a V.


  • MingKwa 9

Letos zažijete osobní vnitřní proměnu, úplný přerod. Číňané to přirovnávají k přeměně housenky v motýla. Doporučení jakékoliv práce rukama. Zlepšení etiky.

Necestujte ve směru SV a JZ.


Dana Jirsáková

Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková


Ještě o trochu více co nás čeká v roce 2021 Kovového Buvola.

Nejnovější články na blogu

Přečtěte si, co je nového
 

🌕V pondělí 27.11.2023 v 10:16 hod. nastane úplněk v Blížencích. Někteří z vás už cítí působící energii úplňku již nyní. A k tomu se ještě přidává Světelná energie Portálu 29-11.

🐾Nyní v těchto silných energetických obdobích, tak jako i v dalších během roku (rovnodennost, Samhain, slunovrat, zatmění, portály…), je otevřená energetická brána, o které dobře ví hlavně zvířata, která cítí, že jim je tato energie nápomocná k jemnějšímu a snadnějšímu přechodu na druhý břeh. Zvířata cítí, kdy přichází jejich čas a vědomě se na to...

Tento měsíc je opravdu energeticky silný a transformační. Je jako nastavené zrcadlo, které nám ukazuje vše, co je třeba změnit. Vcházíme do času plného změn jako přípravu na nové začátky!

✨Otevřely se brány mistrovského měsíce 11, jak už jsem naznačila v minulém článku. Vstoupili jsme Portálem 1-11 do vědomých úrovní, které navýší náš potenciál pro vědomé léčení a rovnováhu s celým Vesmírem…

✨ Samhain je původní Keltský svátek našich dávných předků, kteří byli propojeni s přírodou a řídili se jejími cykly. Magický Keltský svátek Samhain byl počátkem temné poloviny roku a symbolem úcty k mrtvým, byl protkán energií podsvětí, temnoty a počátkem zimy. Protipólem a počátkem světlé poloviny roku byl Beltaine svátek plodnosti 30.4.-1.5.

Již celý měsíc říjen je prostoupen magickou atmosférou provázenou dvěma zatměními, díky kterým vyplouvají naše stíny. V tento čas se otevírá Brána Samhainu mezi světy smrti a znovuzrození. Nastává rovnost mezi koncem a počátkem a my můžeme víc než kdy jindy vědomě komunikovat s tímto světem. Je to čas, kdy uctíváme naše předky zapálením svíce...

Během tohoto silného energetického období se děje spoustu věcí, které nedokážeme předvídat ani kontrolovat, což je účel tohoto zásahu. Vyplavují se staré strachy, nedořešené události a dlouho skrývané emoce… Můžete se setkat s tím, jak lidé neadekvátně reagují na různé situace. Lidi, které znáte se začínají chovat jinak a nechtěně většinou v afektu...

♎️V sobotu 14.10.2023 v 19:54 hod. nastane novoluní ve znamení Vah a současně také prstencové zatmění Slunce, které nebude u nás bohužel pozorovatelné.

Přečtěte si jako první, co je nového

Líbil se vám tento článek? Chcete si přečíst včas nový zajímavý článek k aktuálnímu dění? 

Zaregistrujte se a upozornění vám přijde hned při zveřejnění a dříve než na FB.

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com