Letící Hvězda pro rok 2021 Kovového Buvola

19.01.2021


Letící hvězda je základním energetickým cyklem o 9 proměnách, pro každý rok v závislosti na času a prostoru. Používá se ke zjištění energie osobního čísla MingKwa vypočítaného z data narození člověka. Tato energie se však mění v závislosti na aktuálním roce. Také slouží k výpočtu energie v daném půdorysu harmonického domu či bytu.


V podrobném rozboru harmonického domu máte vždy toto své osobní číslo MingKwa vypočítáno včetně svých pozitivních směrů. Každé konkrétní číslo označuje také neblahý směr ve smyslu orientace podle světových stran, který určuje, kudy bychom se v tento rok neměli stěhovat či podnikat dlouhé nebo služební cesty. Pokud to nejde jinak, důkladně se pojistěte a požádejte partnera či kolegu, ať zařídí vše spojené s touto cestou. Jestliže cestujete autem, rozhodně neseďte za volantem, pokud přesto musíte, jeďte do místa určení oklikou - jiným směrem.  • MingKwa 1

Rok 2021 je pro vás rok plný radosti, záření, společenských aktivit a radovánek. Odhoďte staré šaty i zvyky a vyrazte do společnosti za zábavou. Postavte se do světel reflektorů, ať jste dobře vidět a ukažte všem své kvality i přednosti. Investice do vaší vlastní propagace, se vám letos jistě vyplatí.

Necestujte ve směru J a S.


  • MingKwa 2

V tomto roce započínáte 9letý cyklus, je to tedy nový a plynulý začátek vnitřní cesty. Na místě budou i osudové změny. Měli byste se soustředit hlavně na vztah k sobě samým, věnovat se vlastnímu sebepoznávání. Dejte pozor na prochladnutí a deprese - zahřívejte a udržujte plynutí.

Necestujte ve směru S a J.


  • MingKwa 3

Tento rok se zaměřte hlavně na vztahy k druhým, péči o ně a mateřskou lásku. Může se projevit zvýšená starostlivost. Snažte se vyrovnávat hladinu jinu a jangu. Pozor na stagnace a lenivost.

Necestujte ve směru JZ a SV.


  • MingKwa 4

Čeká vás nový start jako Hrom z čistého Nebe! Hledání a nalézání nových obzorů. Většinou nastane odtržení od vlastních kořenů a uskutečnění velkých změn. Bude to pro vás bouřlivý rok plný proměn, ale co tento rok započnete, bude mít dlouhého trvání.

Necestujte ve směru V a Z.


  • MingKwa 5

Letos pokračujte v tom, co jste v loni započali a nechte se unášet příznivým větrem. Objevujte a hledejte nové vize přirozeným směrem. Pěstujte vzájemnou komunikaci a cestujte.

Vyhněte se cestám ve směru na JV a SZ.


  • MingKwa 6

V tomto roce udržujte především klid, bude velmi náročný. Vyvarujte se veškerých změn a závažných rozhodnutí. Spíše se soustřeďte na své osobní zrání, zůstaňte ve svém středu a dávejte přednost klidu. Pozor na nemoci a patologie.

Letos pokud je to možné, necestujte vůbec nebo zařizování okolo cestování raději ponechte partnerovi.


  • MingKwa 7

Tento rok je jako dělaný pro vnitřní inventuru, očistu, zavedení nových systémů a nastolení pravidel a pořádků. Nejlépe se zaměřit na systematickou a tvůrčí činnost jakéhokoliv druhu. Nezapomínejte na vlastní organizaci, zabezpečení a strategičnost.

Necestujte ve směru SZ a JV.


  • MingKwa 8

Konečně se můžete uvolnit, radovat se a hrát si, jako když jste byli malí. Pokud jste to zapomněli, hrajte si se svými dětmi nebo vnoučaty a užívejte si to. Návrat spirituality. Pozor na právní systémy, spory a konflikty se zákonem.

Necestujte ve směru Z a V.


  • MingKwa 9

Letos zažijete osobní vnitřní proměnu, úplný přerod. Číňané to přirovnávají k přeměně housenky v motýla. Doporučení jakékoliv práce rukama. Zlepšení etiky.

Necestujte ve směru SV a JZ.


Dana Jirsáková

Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková


Ještě o trochu více co nás čeká v roce 2021 Kovového Buvola.

Nejnovější články na blogu

Přečtěte si, co je nového
 

V pátek 19.5.2023 nás čeká novoluní ve znamení Býka v 17:53 hod. Slunce je také stále v tomto zemitém znamení, navíc se v tuto dobu nachází v Býku i Jupiter, Merkur a Uran, proto na nás působí Býčí energie ze všech stran. Pro nás Býky nastává nové období.

V pátek 5.5.2023 nastane druhé zatmění. Tentokrát polostínové zatmění Luny, která bude v úplňku znamení Štíra v 19:33 hod. Slunce je stále ve znamení Býka. Během prvního květnového úplňku se také slaví Buddhovo narození, jako den osvícení, oslava nových začátků a očista od negativního smýšlení. Jaká to "náhoda" v tomto silném energetickém období!...

Ve čtvrtek 20.4.2023 v 06:12 hod. nastane novoluní v Beranu a současně také hybridní zatmění Slunce (kombinace polostínového a úplného zatmění), které u nás nebude viditelné. Pro pozorování tohoto neobvyklého přírodního úkazu byste museli cestovat až do Austrálie. Ovšem citelné je i tady už od začátku týdne.

Jistě jste si už všimli, že nějakou dobu, respektive už od Jarní rovnodennosti, kdy se otevřel nový Portál se dějí různé a zvláštní věci.

Dnešní otevřený energetický Portál 4-4 už s námi pěkně cloumá a k tomu se ještě přidávají energie úplňku 6.4. ve Vahách a můžeme se také těšit na první letošní zatmění Slunce 20.4. při novoluní v Beranu.

Letos nastává astronomické jaro v pondělí 20. března ve 22:24 hodin v okamžiku, kdy vstoupí Slunce do znamení Berana.

Harmonický domov - Dana Jirsáková - www.harmonicky-domov.com