Přijímej své emoce s láskou

23.08.2022


Poslouchej své SRDCE vždy ti ukáže tu správnou cestu. Rozmýšlej srdcem, ne hlavou. Jen tvé srdce tě vede správně.


Ptej se svého TĚLA, jak se v dané situaci cítí, je to tvůj upřímný rádce. Je toto rozhodnutí, tato situace, tento člověk, toto jídlo pro mě přínosem???


Přijímej všechny své EMOCE s láskou, ať jsou jakékoliv, protože jsou tvým senzorem. Každá emoce ti ukazuje, jak se opravdu v dané situaci cítíš. Pokud ve tvém životě převažují ty, co se ti nelíbí, změň příčinu své nespokojenosti.


Pokud budeš polykat svůj hněv, obavy a strachy, lítosti a hořkosti, nenaplněné touhy a sny každým dnem, pak se ukáží na tvém těle a bude tě to bolet.


Tak jako si vybíráš, co každý den jíš, tak si začni i vybírat jaké myšlenky, pocity a emoce polykáš. Všechny negativní emoce se ve tvém těle hromadí stejně tak, jako toxiny z nezdravého jídla. Nedus je v sobě, ale podívej se, co ti přináší za zprávu. Proč jsou tady, co potřebuješ změnit, co je třeba udělat abys je rozpustil, aby ses cítil lépe? Pokud je však ve tvém životě něco, co změnit nebo ovlivnit nemůžeš, pak se to nauč přijímat.


Konečně přijmi sám sebe takového, jaký jsi a kým ve skutečnosti jsi. Pohlédni pravdě do očí. Najdi svou podstatu a začni žít podle sebe. Začni dělat to co dělá radost tobě, co máš rád a co tě baví. Přestaň žít podle ostatních a nech je žít to jejich.


A pamatuj, své štěstí si vytváříš sám. Teď v přítomnosti si vytváříš svou budoucnost.


S láskou Dana Jirsáková


Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková

Přečtěte si jako první, co je nového

Líbí se vám tento článek? Chcete si přečíst včas nový zajímavý článek? 

Zaregistrujte se a upozornění vám přijde hned při zveřejnění a dříve než na FB.

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com