Světelný transformační proces léčení

10.10.2022

Energie těchto dní je velice náročná. Cítím toto zesílení už od podzimní rovnodennosti. Přichází to ve vlnách, přes úplněk se energie znovu zesílily a budou pokračovat celý říjen, až do Samhainu. Procházíme velkým energetickým Světelným proudem. Můžete se cítit zmateně, nesoustředěně jakoby v mlžném oparu, bez energie a emocionálně přecitlivělí až výbušní. Tyto stavy většinou doprovází bolest hlavy, únava nebo bolest těla bez příčiny, nespavost nebo bezesné noci.


Tento měsíc je pro nás velmi transformační, přicházejí nám nové informace a naše těla se čistí od starých energií a nánosů. K úlevě pomáhá být co nejčastěji v přírodě, věnovat čas sama sobě, svým vnitřním procesům v samotě bez zasahování okolních našeptávačů, médií či negativních lidí. Můžete být také vedeni k přerušení všech toxických vztahů ve vašich životech, zejména rodinných, které jsou pravděpodobně i karmické.


Snažte se vidět pozitivní znamení, které vás vedou a přicházejí ve všech různých formách. Více se propojujte se svými průvodci a pomocníky. Otevírá se také portál mezi světy smrti a znovuzrození, který trvá až do Samhainu. Bohužel v tomto období více odcházejí naši blízcí na druhou stranu, je to také proto, že jejich těla tento energetický proud nezvládají a své zkoušky už mají splněny. Všichni vaši předci stojí na druhé straně při vás, drží nad vámi ochranou a podporující ruku, můžete s nimi komunikovat a radit se, víc než kdy jindy.


Velcí pomocníci jsou také bytosti minerálů, pracujte s nimi vědomě obklopujte se s nimi doma, v kanceláři a noste je při sobě, jak jsem popisovala ve skupině (křišťál, ametyst, selenit, kyanit, charoit, vltavín, obsidián, morion, apofylit...).


Pracujte také vědomě na odpouštění, pouštění strachů a uzavírání starých zátěží, jak jsem již psala v minulých příspěvcích. Pomůžete tím urychlit vlastní transformaci a nebudete tolik trpět bolestmi těla i na psychické úrovni. Dovede vás to k osobnímu i duchovnímu posunu potřebného v tomto roce.


Všechny tyto procesy, pokud je přijímáme a nebráníme se jim, nám budou jen ku prospěchu. Jsou nutným procesem léčení, který zkvalitní naše schopnosti, otevře naše nové dary, podpoří nás v jasnějším používání intuice a schopností naší Duše. Propojení s našimi spojenci z Hvězd, včetně informací se stále více zesiluje. Na náš proběhlý život již teď můžeme pohlížet jako na nezajímavou minulost, kdy cítíme, že nás čeká další velká a zásadní změna. Jsme připravováni na novou etapu našich životů.


V tomto silně energetickém období, můžete také sledovat zvláštní reakce zvířat.

Zvířata energetické vlivy a posuny vnímají mnohem dříve a intenzivněji než lidé. Mohou reagovat zmateně, vyplašeně nebo agresivně na různé podněty. Mohou mít tendenci se více toulat a schovávat. Také jsou možné žaludeční či střevní potíže, je to forma očisty. Pokud máte pocit, že jsou vaši mazlíčci unavení a pořád jen spí, nechte je odpočívat.

I volně žijící zvířata mohou reagovat zmateně a neadekvátně, proto pokud jdete do přírody buďte více ohleduplní a snažte se zachovat ticho a klid. Respektujte přirozenost přírody.


S láskou a pokorou Dana Jirsáková


Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková

Přečtěte si jako první, co je nového

Líbí se vám tento článek? Chcete si přečíst včas nový zajímavý článek? 

Zaregistrujte se a upozornění vám přijde hned při zveřejnění a dříve než na FB.

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com