Transformace ženské energie

18.11.2022


Transformace stále probíhá, další energetické vlny přicházejí, naše těla se mění a naše Vědomí narůstá.

Nyní již pár dní probíhá narovnávání ženské energie. Toto čištění probíhá na všech úrovních, u všech bytostí i v přírodě a skrze Matku Zemi.


Již po staletí byla ženská energie potlačována a podceňována. Nyní se čistí a vyrovnávají všechny zátěže s tím spojené. Narovnává se ženská energie a znovu se probouzí ženská síla skrze naše rody. Můžete se cítit unaveně, mít tlaky nebo bolesti v podbřišku či začít krvácet mimo cyklus, probíhá čištění, nechte to odejít a otevřete svá srdce.


Můžou se vám také připomínat minulé zátěže nebo prožitky vaše či vašich předků, odpouštějte a nechte je odejít. Není potřeba se tím zabývat, pusťte všechny emoce s tím spojené a očistěte se od nich.

Přichází léčivá energie, která zahojí všechny naše rány a přináší nám naplňující, obohacující energii ženské moudrosti a síly, kterou v sobě již dávno neseme.


Dovolte si uvolnit se a přijímat celým svým srdcem tuto Božskou Lásku ženskosti, něžnosti, krásy a síly, kterou nese Panna Marie, jenž nás vede v tomto procesu. Ucítíte pak tuto něžnou krásu plnou moudrosti ve svém nitru, která povede další vaše kroky. Zde najdete svou sílu, která pramení z klidu a přirozenosti vaší Duše. Už nepotřebujete hodnotit, posuzovat, odsuzovat, není zde již místo pro takové nízké vibrace. Ted již stojíte v pravdě, pochopení, lásce, víře, vděčnosti, pokoře a jste si vědomi své síly a moudrosti ve svém Srdci!

"Přijímám celým svým srdcem energii láskyplného probuzení,
otevírám své nitro ženské moudrosti a síle,
ponořuji se do vnitřního klidu své Duše 

a nechávám se vést!"

S láskou Dana Jirsáková


Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková


Přečtěte si jako první, co je nového

Líbí se vám tento článek? Chcete si přečíst včas nový zajímavý článek? 

Zaregistrujte se a upozornění vám přijde hned při zveřejnění a dříve než na FB.

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com