Vše je jinak!

03.06.2022


V tuto dobu se mnohé mění a není to jen díky přicházejícímu slunovratu, úplňku nebo noci svatojánské. Už to nějaký čas trvá. Ovšem o těchto magických svátcích se síly působících energií ještě prohlubují.


Už nic není jako to bývalo ani se to nevrátí zpět. Vše se přeskládává a mění. Můžete mít pocit, že vám léty ověřené zkušenosti a metody nefungují a nové vám nepřichází. Je to tak! Je třeba přijmout fakt, že nyní bude vše fungovat úplně jinak. I když pořád přesně nevíte jak, neklesejte na mysli a přijímejte přítomný okamžik. Je to v procesu!


Jsme vedeni k tomu, abychom se intuitivně propojili se Zdrojem a nechali se přirozeně vést. Přestali se řídit tím co říkají druzí a začali poslouchat sebe, své tělo a Duši s důvěrou. Pokud to uděláte, přijde velká úleva a informace které potřebujete postupně také.


Pokud se těmto změnám budete bránit, bude vás to bolet. Vaše tělo vám bude jasně dávat najevo, že to postaru již není možné. Přijímejte, meditujte, odpočívejte, choďte do přírody, obklopujte se jen lidmi souznícími, dělejte cokoliv, co vám je příjemné.

Dokonce i naše těla se mohou fyzicky měnit. Můžete si všimnout změn na svém těle i toho, že někteří vaši přátelé vypadají jinak.

V těchto dnech se v podstatě nedá moc plánovat. Najednou se vše změní a vy jen přihlížíte tomu, jak se vaše vydaná energie vytratila.

"Člověk míní a Bůh mění."

Mění se naše vztahy, práce i způsoby, jak jsme dříve tvořili už nefungují. Nebojte se nacházet nové nápady, nové cesty a jiné metody ve všech směrech. "Netlačte na pilu" - to, co vám nejde nechte být a pusťte se do něčeho jiného. Nelpěte na věcech ani na lidech, oprostěte se od chtění.


Každé své rozhodnutí pouštějte přes své srdce, tak poznáte, zda je správné!


Možná vás to dokonce úplně zastaví a nemáte dělat nic, jen odpočívat, uvolnit se a udělat si dovolenou. I to může být přínosná transformace. Přijměte to!

Držte si svou energii, hlídejte si svůj střed, pracujte se svými emocemi a strachy, ať jsou jakékoliv a věřte, že řešení se ukáže. Neváhejte požádat o podporu a pomoc, ta vám může proces velmi ulehčit.


Buďte sami sebou, to je doménou celého tohoto roku. Dovolte si plynout, důvěřujte tomu, že vše se děje tak, jak má. Až přijde čas k dalšímu kroku, tak to jistě poznáte.

A proč to vlastně píši? Abyste věděli, že v tom nejste sami, všichni to prožíváme. Jediná jistota je, že změna nastává a jen na nás záleží, jak to uchopíme.


Všechny odpovědi máme v sobě, ve svém nitru, ve svém srdci jen je vynést na Světlo!


S láskou a pokorou Dana Jirsáková


Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková

Přečtěte si jako první, co je nového

Líbí se vám tento článek? Chcete si přečíst včas nový zajímavý článek? 

Zaregistrujte se a upozornění vám přijde hned při zveřejnění a dříve než na FB.

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com