Jak se zbavit napojení jiných osob?

22.02.2022

Výměna energie probíhá neustále. Vzájemné působení svého energetického pole s polem cizím vnímáme podvědomě a reagujeme na něj automaticky buď změnou nálady nebo fyzickým projevem. Pokud je vám s někým příjemně, i když mlčíte, cítíte se dobře, doplňujete jeden druhého, vaše energie vzájemně proudí a oba z toho máte prospěch. Vaše energie se násobí. Pokud však cítíte nesoulad, podrážděnost, neklid a pokles síly nebo dokonce náhlou fyzickou bolest, je jasné, že vám někdo energii bere.


Jak jsem již mnohokrát zmiňovala, je nutné pro vaše zdraví a pohodu, abyste osoby, které vás vysávají ze svého života vypustili nebo omezili jejich přítomnost na minimum. Není to láska, ale závislost. Vybírejte si lidi a situace ve svém životě. Nejste tu proto, abyste se ostatním zavděčili nebo žili podle jejich představ!

Ještě důležitá poznámka! Energii vám můžou lidé odčerpávat i po telefonu či psaných textech.


A tím se dostáváme k tomu, že při dlouhodobějším odčerpávání energie se můžou tito lidé na vás připojit trvale. Můžou to být právě partneři, a to i bývalí, někteří z rodičů nebo známých. Ti jsou pak s vámi trvale propojeni energetickou šňůrou či provazem a mohou vám odčerpávat energii na dálku i několik let, i když s nimi nejste fyzicky v kontaktu, dokonce když spíte nebo s nimi právě nekomunikujete. Je také možné, že na sebe máte napojeno více osob.


Pak je třeba toto spojení vědomě přerušit.

Takzvané energetické šňůry, psychiatrie tomu říká traumatická pouta, nás mohou propojovat nejenom s lidmi, ale i místy nebo životy. Pokud nejsou tyto provazy přerušeny, jsme propojeni s minulými vztahy, lidmi, místy kde jsme prožili traumatický zážitek, a dokonce i s místy, kde jsme v minulosti zemřeli nebo jsme byli zraněni.

Můžeme si tyto provazy představit jako energetickou informační dálnici, která ovlivňuje náš život. Vydáme-li se po ní a sledujeme-li její původ dojdeme k pochopení a uzdravení.

Sledování traumatického pouta nám může pomoci pochopit, proč jsme přitahováni stejným druhem muže nebo ženy, nebo proč jsme opuštěni a týráni znovu a znovu. Přerušení provazu včetně sledování zdroje nám přináší porozumění našich lekcí a je velmi transformativní. Sledování zdroje bez jeho přerušení poskytuje pouze přehled o příčině.


Provazy jsou spojeny s čakrami nebo orgány.

Čakry jsou nejčistší energií našeho systému, většinou jsou propojeny s minulými životy nebo místy. Orgány jsou také bohaté na energii a bývají propojeny se vztahy minulými i současnými. Nejčastěji jsou zasaženy právě párové orgány nebo srdce. Nutno podotknout, že provazy můžou vést zepředu i zezadu, je tedy nutné je odseknout z obou stran. Ledviny a oblasti kříže jsou nejčastější. Zaměřujte se na oblasti těla, které vás často bolí nebo zde máte nějaké chronické onemocnění, může to být právě důsledek odčerpávání vaší energie v této oblasti. Z vlastní zkušenosti musím upozornit, že jeden člověk na vás může být napojen na více místech.

Pokud se naučíte přestřihnout tyto provazy, vybudujete si tím svoji energetickou ochranu, vaše aura bude stabilnější a celistvá.

Je také třeba říci, že je možné se podobným způsobem napojit na jiného člověka, ovšem s pozitivním záměrem, a i na dálku mu posílat energii k léčení. K tomu je však nutný souhlas daného člověka. Nemělo by se zasahovat do energie jiných lidí bez jejich vědomí, mohlo by se nám to vymstít.

Proto také tento rituál provádí jen každý sám pro sebe a vědomě. V případě nutnosti to může provést terapeut, ovšem jen za plného souhlasu dané osoby a nejlépe při vzájemné spolupráci.


Co může způsobovat připojení jiné osoby?

Často se v praxi setkávám s tím, že nejsilnější provazy máme od rodičů, a to i ve věku, kdy máme už sami své rodiny. Pak nám rodiče stále zasahují do našich životů a nenechají nás volně dýchat. Cítíme vůči nim strach, obavy, nespravedlnost, neustálou kontrolu a nespokojenost namísto podpory, respektu, moudrosti a pokory.

Může to být i naopak. Nevědomě můžete být napojeni na své dospělé dítě a tím ho brzdit.

Od narození je přirozené, že je matka energeticky propojená se svým dítětem, protože se o něj stará, a tudíž ho podporuje - dává mu svou energii chtěně a přirozeně. Ovšem toto přirozené propojení je možné také zneužít v případě týrání dítěte, kdy mu naopak energii bere, nejenom matka. Pokud vás tedy v dětství někdo týral a nejde vám se s tím vyrovnat, nejdříve se od daného člověka odpojte.

Občas můžeme naopak vidět, jak i malé dítě ovládá všechny v rodině.

Proto bych chtěla upozornit, že i vy sami můžete ovlivnit odpojení od svých dětí. Je třeba na tom již postupně pracovat cca od puberty dítěte. Tím že jsme na ně napojeni i v dospělém věku, jim neumožnujeme samostatnost a zodpovědnost za své konání. Upíráme jim vlastní volbu a rozhodování o jejich životech. Měli bychom to stihnout do 20 let. V mnoha případech, když rodiče drží své dítě se pak stává, že se potomkovi nedaří vlastní vztahy nebo dokonce zůstává žít v jedné domácnosti s rodiči ještě po třicítce. Pokud jste to neudělali, udělejte to teď.

Přetnutí pout neznamená opuštění daného člověka, jde jen o uvolnění nezdravé části vztahu.

Jaká energie probíhá mezi tebou a tvými rodiči? 

A jaká mezi tebou a tvými dětmi?


Když odpojíte provazy, s velkou pravděpodobností se může stát, že druhý den se vám daný člověk ozve. Bude totiž cítit, že se přetrhlo traumatické pouto. Doporučuji daný proces zopakovat po pár dnech, dokud neucítíte úlevu nebo neodpojíte všechny provazy. Jednou za čas tento proces opakujte, tak jako čistíte své tělo nebo dům. Použijte i v případě, že cítíte dlouhodobě bolest v určitém místě bez příčiny. Pokud bylo pouto silné, může se daný člověk snažit znovu připojit. Nenechte se do toho znovu zatáhnout.


Jak tedy vědomě odseknout spojení s jinou osobou?

Jsou různé způsoby, jak to udělat, já mám ráda ten šamanský. My si tady ale ukážeme pro většinu lépe uchopitelný.


Jste připraveni se osvobodit?

Pohodlně se usaďte nebo si lehněte. Dopřejte si čas a soukromí, aby vás nikdo nerušil.

Uvolněte se způsobem, jakým jste zvyklí. Nekřižte ruce ani nohy. Uzemněte se a propojte všechny čakry.

Přivolejte své průvodce, strážce a anděly, se kterými spolupracujete. Navíc si přivolejte archanděly Rafaela, Gabriela a Michaela. Poproste všechny o spolupráci a pomoc. Požádejte je, ať vás provázejí celým procesem, vedou vás k pochopení a otevřou vám všechny odpovědi potřebné k uzdravení.


Michael svým mečem odseká všechny pouta a zahalí vás do svého modrobílého ochranného světla. "Archanděli Michaeli, prosím odsekni všechna pouta, která mě připravují o mou sílu a vitalitu. Ať mír a klid nahradí mou bolest." Pokud se stane, že provazy nejdou přeseknout, na něčem v tomto vztahu lpíte, cítíte zášť a nechcete odpustit, pustit, co se stalo.

Gabriel rozpustí blokády a svým sněhobílým světlem osvobodí vaše srdce od starých bolestí, zoufalství a smutku. Provede vás linií času až k příčině a pochopení.

Rafael svým smaragdovým paprskem vyléčí a zacelí všechny rány těla i duše a naplní vaše srdce láskou.

Soustřeďte se na své tělo. Začněte od první čakry, skenujte kousek po kousku a hledejte provazy. Držte záměr přeseknout provazy vedoucí ke každé čakře nebo orgánu. Nezapomeňte zkontrolovat tělo z obou stran. Můžete najít i slabé sítě jakoby pavučiny, které zasahují více orgánů. Vše pomocí Michaelova meče oddělte. Takto postupujte po celém těle, až k hlavě. Po odseknutí požádejte průvodce a Gabriela, ať vám ukáží, kde a kdy se provaz vytvořil, aby došlo k pochopení a uzdravení. Až Rafael dokončí svou práci, nezapomeňte všem poděkovat.

Po celou dobu procesu sledujte vše, co se děje, buďte přítomni a součástí, sledujte souvislosti. Vnímejte své pocity i fyzické projevy těla, ale nebojujte. Nebraňte se svým emocím a uvolněte je, prožijte si vědomě tento proces bez omezení a zábran. Uvolněte veškerou negativní energii ze svého těla, očistěte se.

Po procesu už jen odpočívejte. S úlevou může přijít i velká únava. Ten den už nic neplánujte, emoce můžou ještě dobíhat. Pijte dostatek vody.

Pokud se vám tento proces zdá příliš složitý, mohu vás na požádání osobně provést.

Ještě na doplnění, před každým procesem a po něm je také třeba energeticky vyčistit místnost i tělo.

Mám osobní zkušenost, že někdy může být jedna osoba připoutána na více místech na těle. Proto je třeba hledat důkladně a proces neuspěchat nebo zopakovat.


Nasnadě je také otázka, jak se očistit od bývalých partnerů, 

se kterými došlo k propojení přes pohlavní styk?


Provedla bych nejdříve odpojení dle procesu, který jsem již popsala s každým konkrétním mužem. Už tady budete cítit velké uvolnění. Nejspíš mohou být tito muži napojeni přímo na dělohu, ale nemusí to být podmínkou, avšak může to být na více místech těla.

A poté bych provedla rituál, kterému se říká "Obřad dělohy". Tento rituál očistí dělohu od všech traumat a dodá jí novou energii. S těmito traumaty mohou být spojeny potíže těla, jako jsou bolestivé menstruace, cysty, problémy s početím...atd. Naše děloha je také zdrojem naší tvořivosti a samozřejmě ženskosti.

Pokud máte zájem o tento obřad kontaktujte mě a domluvíme se.

Dana Jirsáková

V navazujících článcích se můžete dozvědět:

Jsi stále bez energie a nevíš proč?

Odseknutí pout jakékoliv závislosti. 

Odseknutí pout k hmotným předmětům a místům.

 

Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková

Přečtěte si jako první, co je nového

Líbí se vám tento článek? Chcete si přečíst včas nový zajímavý článek? 

Zaregistrujte se a upozornění vám přijde hned při zveřejnění a dříve než na FB.

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com