Odseknutí pout jakékoliv závislosti

03.03.2022


Jak už jsem zmiňovala, pouta můžeme mít i k různým závislostem. Závislí můžeme být nejen na člověku, ale i na různých látkách, činnostech, jídle nebo třeba věcech či chování.

Samozřejmě je nutno si svou závislost nejdříve uvědomit a zjistit, zda se jí chci vůbec zbavit. I taková závislost mi může svým způsobem přinášet nějakou výhodu, které se nechci vzdát, např. pozornost ostatních.

Zbav se závislostí, které tě limitují a berou ti energii!


Posaďte se a přemýšlejte o jakémkoliv svém návykovém chování nebo situacích ve svém životě, kterých byste se rádi zbavili. Nejdříve se opravdu rozhodněte daného návyku zbavit, protože vám to bere víc energie, než přináší.


Pak si představte všechny situace, které jsou spojené s danou závislostí, jak leží jako zamotaná koule ve vašem klíně. Následně si vizualizujte, jak se tato koule vznáší přibližně 30 cm před vaší 3. čakrou (pupek). Pozorujte, jak jsou vlákna z této koule propojena s vaším břichem. Mohou také vypadat jako kořeny nebo síť skrz kterou odchází vaše energie. Požádejte archanděla Michaela, aby odsekl svým mečem všechny tyto vlákna. Pozorujte, jak od vás daný návyk či závislost odpadá, můžete to cítit i fyzicky.


Zavolejte archanděla Rafaela, ať zhojí a zacelí všechny rány svým smaragdovým světlem. Pozorujte, jak se jeho léčivé světlo vlévá do míst ve vašem břiše, kde byly odpojeny vlákna, vyplňuje místa prázdnoty energií a harmonizuje celou vaši pupeční čakru.

Poděkujte oběma klukům i sobě za skvělou práci.

U některých závislostí je třeba proces zopakovat.


3.čakra Solar plexus je centrum síly, přijímání energie a emocí. Pokud máte málo energie a síly, pronásledují vás různé strachy, emocionální bloky, nevolnosti a nervozita nebo nedostatek hojnosti či zdravotní problémy v této oblasti. S největší pravděpodobností máte na této čakře několik pout od různých lidí nebo závislostí. Odpojte všechna pouta a začněte harmonizovat tuto čakru.

Dana Jirsáková

 

V dalších článcích se můžete dozvědět:

Jsi stále bez energie a nevíš proč?

Jak se zbavit napojení jiných osob?

Odseknutí pout k hmotným předmětům a místům.


Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková

Přečtěte si jako první, co je nového

Líbí se vám tento článek? Chcete si přečíst včas nový zajímavý článek? 

Zaregistrujte se a upozornění vám přijde hned při zveřejnění a dříve než na FB.

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com