Odseknutí pout k hmotným předmětům a místům

06.03.2022


Ještě jednu důležitou věc bych tu ráda zmínila. Traumatická pouta vznikají také k různým fyzickým předmětům, místům či dokonce k budovám. Přirozeně se z různých důvodů v žití ve hmotě k ní lehce připoutáme. A pak se zase učíme od ní odpoutávat a nebýt na ní tolik závislí. To je velké téma.


Připoutání ke hmotným věcem nemusí být znatelně na obtíž. Poznáme to například, až když chceme danou věc prodat. Pokud tedy prodáváte dům či auto a nedaří se vám to, ani když snižujete cenu na minimum, může to být důvod, že jste k nim příliš energeticky připoutáni. Některá vaše část se ve skutečnosti nechce dané věci zbavit.


Nebo se přestěhujete a nemůžete si tam zvyknout a stále se vidíte na původním místě. Pak jste připoutáni k danému místu, což může plynout také z rodu. Důvodů může být hned několik.

Pouto může být časem tak silné, že je to dokonce i důvod, proč tu některé Duše po smrti zůstanou, to platí i pro připoutání k osobě.

Chceš se odpoutat a uvolnit se?


Pouta vůči předmětům obvykle vedou z chodidel. Připravte se, jak jsem již psala v předchozích článcích. Požádejte archanděla Michaela, aby pouta dané věci odsekl od vašich chodidel. Myslete na to, že tuto věc nahradí ve vašem životě něco lepšího a přinese prospěch budoucímu majiteli. Archanděl Rafael zhojí vaše rány a umožní vám se oprostit od závislosti. Poděkujte.

Místo, které tím ve svém životě uvolníte vám přinese nové a lepší příležitosti či věci. Třeba právě nový a vhodnější dům pro vás.


"Prázdné čeká na naplnění".


Připoutání k místu nemusí být vždy na škodu, pokud to necítíte jinak. Znáte takový ten pocit, když přijdete na nějaké místo, kde jste ještě nikdy nebyli, ale přitom víte, že to tam dobře znáte... "Déjà vu"?

Ze své zkušenosti vím, že nás taková místa přitahují (třeba z minulosti) v určitém období našeho života a přinášejí nám odpovědi na naše otázky. Nebo tam prostě z nějakého důvodu máme být.

Ovšem nemusí to být vždy úplně příjemné...

Máte také takovou zkušenost?

Dana Jirsáková


V předchozích článcích se můžete dozvědět:

Jsi stále bez energie a nevíš proč?

Jak se zbavit napojení jiných osob?

Odseknutí pout jakékoliv závislosti.


Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková

Přečtěte si jako první, co je nového

Líbí se vám tento článek? Chcete si přečíst včas nový zajímavý článek? 

Zaregistrujte se a upozornění vám přijde hned při zveřejnění a dříve než na FB.

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com